Kreuj swoją przyszłość. Twórz własną ścieżkę kariery.

Cześć,
Dziś chciałam wam powiedzieć co nieco o pewnej platformie, na której można dorobić bądź (dla ambitnych) mieć drugi dochód. Jeśli nie boisz się inwestować, chcesz tworzyć własną ścieżkę, budować swój własny zespół oraz poznawać nowych ludzi i szkolić się od najlepszych, lub po prostu traktować to jako dorobienie sobie do pensji bez wychodzenia z domu – zapoznaj się z FutureNet i FutureAdPro!

Jest to platforma, w której zarabiamy na… oglądaniu reklam. Brzmi to banalnie i niewiarygodnie. Jak na oglądaniu reklam przez 10 min dziennie można zbić kokosy??

Prawda jest taka, że wszystko jest możliwe, ale oczywiście potrzeba na to czasu i wkładu własnego. Nic łatwo i od razu nie przychodzi – a tam, gdzie trzeba poświęcić czas bądź zainwestować pieniądze według większości ludzi jest wyłudzeniem i oszustwem. Bo łatwiej krytykować niż poświęcić chwilę na sprawdzenie, poczytanie i zaznajomienie się z ofertą.

Na czym to właściwie polega?

Każda paczka generuje nam przychód przez 4 miesiące z zyskiem +20%. Kupując paczki np. za 1000zł, po 4 miesiącach mamy na koncie 1200zł – można to traktować jak pewnego rodzaju lokatę, z bardzo wysokim oprocentowaniem.

Ogólnie rzecz biorąc, po zarejestrowaniu się na platformie kupujemy paczki reklamowe, tzw. AdPacks o wartości $50. Ilość jest uzależniona wyłącznie od nas. Po zakupie wybranej ilości paczek zaczynamy zarabiać! Klikamy dziennie 10 reklam w ciągu 24h. Już po ok. 10-15 min możemy zobaczyć pierwsze centy na swoim koncie! Pieniądze możemy wypłacić, gdy na koncie pojawi się kwota minimum $10.

Bez tytułu

Na górze wyświetla nam informację do kiedy musimy obejrzeć reklamy. Klikając „obejrzyj reklamy” pojawiają nam się linki z reklamami. Mamy wybór, co chcemy kliknąć. W okienkach poniżej mamy wszelkie informacje – jaki mamy poziom, kogo mamy w zespole etc. W okienku MY ACCOUNT pokazuje ile zysku z naszej działalności pozyskuje platforma FutureAdPro. Kolejna PROWIZJE czyli ile ogólnie zarobiliśmy od dnia rejestracji. WYPŁATA – ile przelaliśmy na swoje konto bankowe. Strona lądująca – to po prostu link, z którego rejestrują się nowe osoby, które werbujesz do swojego teamu. Ostatnią pozycją jest kariera. Po kliknięciu pokazuje nam się strona jak na zdjęciu poniżej. Możecie sprawdzać, jak się rozwija wasza pozycja, co jest potrzebne do osiągnięcia kolejnego level’u i ile nam brakuje. Dla ambitnych poniżej przedstawiona jest ścieżka dla liderów i kierowników grup.

Bez tytułu

Nie ma żadnej ściemy. Pieniądze masz w stałej kontroli – masz podgląd ile w danym dniu zarobiłeś – czyli jaki koszt wygenerowały Ci paczki za obejrzenie reklam; i jaki masz przychód ogólny.

Dla osób ambitnych, które chcą na tym uzyskać drugą pensję są dwie opcje. Pierwsza długa i mozolna, bo niestety na początek trzeba sporo zainwestować aby otrzymać pasywny dochód – czyli mieć stały dochód miesięczny. Drugą drogą jest tworzenie własnego zespołu i rozwijanie swojego planu marketingowego. Werbujesz nowych członków, na których będziesz dodatkowo zarabiać – to, jak dużo zarobisz zależy od ich zaangażowania w platformę.

Jest to firma polska, która działa na rynku już 3 lata i cały czas się rozwija.

Brzmi to bardzo nieprawdopodobnie. Sama nie byłam o tym do końca przekonana dopóki nie zobaczyłam ile osób z mojego otoczenia w tym działa i jak dużo porad, filmików i stron można znaleźć dotyczących działalności w tej platformie.

Zachęcam do spróbowania – na początek możecie kupić 2-3 paczki i po 4 miesiącach przekonać się czy wam się to podoba czy nie i samemu zweryfikować czy warto. Po tych 4 miesiącach możecie wypłacić wszystkie pieniądze i po prostu zamknąć konto.

Nie powiem, że ryzyka nie ma, bo ono zawsze istnieje – ale jest ono naprawdę minimalne i z czystym sercem mogę polecić taką formę dorobienia sobie. Sama jestem bardzo sceptycznie nastawiona do takich form zarabiania, ale przekonałam się, że jest to rzetelna firma której można zaufać.

Dla zainteresowanych polecam zapoznać się z regulaminem, a jeśli macie jakieś pytania możecie śmiało pisać – postaram się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.
> link do regulaminu http://futurenet.club/terms
> link do rejestracji: http://futureadpro.com/pelirroja

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s